SAYFA YÜKLENİYOR

ANINDA ARABANI SAT! YA DA İLANLARI GEZ!

Arabanın fiyatını siteden hemen öğren; ÜCRETİNİ HEMEN ÖDEYELİM

  • Araç Bilgilerini Gir
  • Marka Modelini Gir
  • Gövde Tipini Gir
  • Vites Tipini Gir
  • Boya Adetini Gir
  • Yakıt Tipi ve Tramer Tutarını Ekle

ARABANIN FİYATINI SÖYLEYELİM! HEMEN FİYAT ÖĞREN

5657

Toplam Bayi Sayısı

657

Toplam Araba Markası

1.255.657 TL

Toplam Satılan Araba (TL)

1255

Toplam Trink Satım (Adet)

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor? Sık Sorulanlar

arabasorgu.com, araç değeri hesaplaması için benzer özellikler gösteren araçların piyasada şu anki satış fiyatlarını inceler. Bu araçlar içerisindeki gerçekçi olmayan çok yüksek ve çok düşük bedelli olanları hesaplama dışında tutarak ortalamayı bulur. Aracınız ile ilgili verdiğiniz bilgileri ve piyasa eğilimleri ile mevsimselliği de hesaba katarak size “arabanızın fiyat aralığını” ve “aracınızın değerini” verir.
Araba değerini öğrendikten sonra, üzerine pazarlık payını da koyarak ilan verebilirsiniz.
Aracını ikinci elde satmayı düşünen herkesin aklına gelen ilk soru “arabam kaç para eder?” olur. Arabanızı satarken ilanınızı pazarlık payı ile ne kadardan vereceğiniz ve pazarlıklar sonrası en son ne kadardan satabileceğiniz bilgileri değerlidir. İkinAracını ikinci elde satmayı düşünen herkesin aklına gelen ilk soru “arabam kaç para eder?” olur. Arabanızı satarken ilanınızı pazarlık payı ile ne kadardan vereceğiniz ve pazarlıklar sonrası en son ne kadardan satabileceğiniz bilgileri değerlidir. İkinci el araba ilanı verirken, ilanı doğru fiyat ile yayınlamak potansiyel alıcıların ilana ilgisini arttırır ve aracın daha hızlı satılmasına yardımcı olur. Aracınızı en son ne kadardan satacağınız ise, özellikle nakit ihtiyacınız varsa planlamalarınızı yapabilmeniz için kritik önem taşır.
Aracın değeri, aracınızı ilana koyup bireylere satış yaparsanız alabileceğiniz tutarı gösterir. Fiyat aralığında ise, aracınızın kondisyonu – hasar durumu ve donanımına bağlı olarak maksimum minimum değer aralığını görebilirsiniz.
Eğer aracınızda standart donanım dışında donanım bulunuyorsa, ortalama fiyat aralığında düşüneceğiniz rakama ek olarak donanım bedellerini de ekleyebilirsiniz.